top of page

O NAS

Z nami  zapewnisz swoim uczniom najwyższy poziom nauczania języka angielskiego

Jokermania powstała w Łodzi z ramienia Centrum Edukacyjnego JOKER, gdzie odbywają się zajęcia między innymi dla dzieci ze szkół podstawowych opierając się o przygody Jokera i jego przyjaciół.

W tym roku postanowiliśmy udostępnić i podzielić się ze wszystkimi jakościową i przyjazną dla dzieci formą prowadzenia interesujących zajęć.

Główny bohater podręczników - Joker występuje na naszych zajęciach w pięknie zaprojektowanych podręcznikach wraz ze swoimi przyjaciółmi: Alice, Peter oraz Daisy. Razem uczęszczają do szkoły cyrkowej oraz przeżywają mnóstwo niezwykłych i szalonych przygód. Podręczniki zaprojektowane są w taki sposób, aby poznawać w atrakcyjny sposób nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne, a każde zadania posiadają informację dla nauczyciela jak należy wprowadzić ćwiczenie oraz dla rodzica w jakim celu zostało ono wprowadzone. Dzięki temu lektorzy bez żadnych przygotowań realizują interesujące zajęcia, a rodzice mają pełen wgląd do każdej minuty lekcji. Nawiązanie relacji nauczyciel- rodzic nigdy wcześniej nie było tak proste! Naszym podstawowym celem za zajęciach angielskiego jest komunikacja oraz praca w grupach.  

IMG_2902-2.jpg

O AUTORZE

Ewelina
Grzybowska

Absolwentka Filologii Angielskiej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Założycielka szkoły języka angielskiego JOKER w Łodzi, gdzie od lat zajmuje się wdrożeniem, szkoleniem i wspieraniem lektorów zarówno w warsztacie metodycznym jak i komunikacji z uczniem i rodzicem. Prywatnie szczęśliwa mężatka, uwielbiająca spędzać czas wolny ze swoimi przyjaciółmi i chrześniakami: Aleksem i Maksem.

NASZE WARTOŚCI

jakość.png

Jakość

profesjonalizm_02.png

Profesjonalizm

zadowolony klient02.png

Satysfakcja klienta

rozwój.png

Rozwój osobisty

Kreatywność

kreatywność.png

Partnerstwo

partnerstwo.png

Kontakty międzyludzkie

spójność.png
kontakty.png

Spójność

IMG_2987.jpg
IMG_3027.jpg
IMG_2997.jpg
bottom of page