O NAS

Z nami  zapewnisz swoim uczniom najwyższy poziom nauczania języka angielskiego

Jokermania powstała w Łodzi z ramienia Centrum Edukacyjnego JOKER, gdzie odbywają się zajęcia między innymi dla dzieci ze szkół podstawowych opierając się o przygody Jokera i jego przyjaciół.

W tym roku postanowiliśmy udostępnić i podzielić się ze wszystkimi jakościową i przyjazną dla dzieci formą prowadzenia interesujących zajęć.

Główny bohater podręczników - Joker występuje na naszych zajęciach w pięknie zaprojektowanych podręcznikach wraz ze swoimi przyjaciółmi: Alice, Peter oraz Daisy. Razem uczęszczają do szkoły cyrkowej oraz przeżywają mnóstwo niezwykłych i szalonych przygód. Podręczniki zaprojektowane są w taki sposób, aby poznawać w atrakcyjny sposób nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne, a każde zadania posiadają informację dla nauczyciela jak należy wprowadzić ćwiczenie oraz dla rodzica w jakim celu zostało ono wprowadzone. Dzięki temu lektorzy bez żadnych przygotowań realizują interesujące zajęcia, a rodzice mają pełen wgląd do każdej minuty lekcji. Nawiązanie relacji nauczyciel- rodzic nigdy wcześniej nie było tak proste! Naszym podstawowym celem za zajęciach angielskiego jest komunikacja oraz praca w grupach.  

O AUTORZE

Ewelina
Grzybowska

Absolwentka Filologii Angielskiej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Założycielka szkoły języka angielskiego JOKER w Łodzi, gdzie od lat zajmuje się wdrożeniem, szkoleniem i wspieraniem lektorów zarówno w warsztacie metodycznym jak i komunikacji z uczniem i rodzicem. Prywatnie szczęśliwa mężatka, uwielbiająca spędzać czas wolny ze swoimi przyjaciółmi i chrześniakami: Aleksem i Maksem.

NASZE WARTOŚCI

Jakość

Profesjonalizm

Satysfakcja klienta

Rozwój osobisty

Kreatywność

Partnerstwo

Kontakty międzyludzkie

Spójność

© 2023 by Flow. Proudly Created with Wix.Com

JOKER CENTRUM EDUKACYJNE Tatrzańska 124a, Łódź 

PROJEKT: JOKERMANIA