O NAS

Z nami  zapewnisz swoim uczniom najwyższy poziom nauczania języka angielskiego

JokerMania powstała w Łodzi z ramienia Centrum Edukacyjnego JOKER, gdzie odbywają się zajęcia między innymi dla dzieci ze szkół podstawowych opierając się o przygody Jokera i jego przyjaciół.

W tym roku postanowiliśmy udostępnić i podzielić się ze wszystkimi jakościową i przyjazną dla dzieci formą prowadzenia interesujących zajęć.

Główny bohater podręczników — Joker występuje na naszych zajęciach w pięknie zaprojektowanych podręcznikach wraz ze swoimi przyjaciółmi: Alice, Peter oraz Daisy. Razem uczęszczają do szkoły cyrkowej oraz przeżywają mnóstwo niezwykłych i szalonych przygód. Podręczniki zaprojektowane są w taki sposób, aby poznawać w atrakcyjny sposób nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne, a każde zadania posiadają informację dla nauczyciela jak należy wprowadzić ćwiczenie oraz dla rodzica w jakim celu zostało ono wprowadzone. Dzięki temu lektorzy bez żadnych przygotowań realizują interesujące zajęcia, a rodzice mają pelen wgląd do każdej minuty lekcji. Nawiązanie relacji nauczyciel- rodzic nigdy wcześniej nie było tak proste! Naszym podstawowym celem za zajęciach angielskiego jest komunikacja oraz praca  grupach.  

NASZE WARTOŚCI

Jakość

Profesjonalizm

Satysfakcja klienta

Rozwój osobisty

Kreatywność

Partnerstwo

Kontakty międzyludzkie

Spójność

© 2023 by Flow. Proudly Created with Wix.Com

JOKER CENTRUM EDUKACYJNE Tatrzańska 124a, Łódź 

PROJEKT: JOKERMANIA